Інструкція користувача

Рекомендації для використання сайту:

  • За допомогою меню “Пошук декларації” здійснити пошук необхідної декларації ввівши ПІБ особи декларацію якої бажаєте перевірити.
  • За результатом пошуку обрати декларацію, яку необхідно перевірити.
  • Після відкриття посилання на декларацію потрібно ознайомитися, що саме цей документ, замовник бажає перевірити, сплатити повну перевірку та натиснути кнопку “Перевірити декларацію”, або ж скористатися “безкоштовною перевіркою декларації”.
  • Безкоштовна перевірка декларації – це перевірка за правилом 1 (абзац 2, 4 частини першої статті 51-3 Закону України “Про запобігання корупції”).
  • Повна перевірка декларації (умовне визначення) – це оплачувана перевірка, яка включає перевірку за правилом № 1 та рештою правил (аналіз відкритих даних Розділів 2.1, 2.2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12.1, 13, 14, 15 Декларації), про що повідомляється замовнику. У разі надання згоди замовником на повну перевірку декларації, яка підтверджується фактом оплати, здійснюється перевірка за всіма правилами.

Основні терміни та визначення.

Декларація - декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена Законом України “Про запобігання корупції” (далі - Закон).

Публічна частина Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстру) - частина даних Реєстру, розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК), яка складається з декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб’єктів декларування з вилученою з них конфіденційною інформацією.

Перевірка – це умовне визначення процесу порівняння заповнених об’єктів декларування в деклараціях із нормами законодавства України, правилами заповнення декларацій, роз’ясненнями НАЗК щодо застосування окремих положень Закону стосовно заходів фінансового контролю.

Правила – це визначені умови та вимоги до правильного заповнення розділів декларації, встановлені в процесі аналізу законодавства України, судових рішень, результатів повних перевірок, на підставі яких законодавчо передбачено набуття та припинення прав власності, володіння, користування на об’єкт декларування та необхідність декларування відповідних відомостей.

Заявка – звернення фізичної або юридичної особи для перевірки за правилами заповнених (повністю або частково) розділів декларації в Реєстрі.

Успішно пройдена – відсутність виявлених порушень за результатами порівняння заповнених об’єктів декларування (в публічній частині реєстру, згідно правил) в деклараціях із нормами законодавства України, правилами заповнення декларацій, роз’ясненнями НАЗК щодо застосування окремих положень Закону стосовно заходів фінансового контролю.

З порядком та умовами надання послуг можна ознайомитись у розділі «Важлива інформація».

Примітка: сайт працює у тестовому режимі; у разі технічного збою (ненадання відповідей після оплати), замовник може звернутися із зазначенням своїх даних та даних декларації, яку перевіряв (посилання), з описом проблеми яка виникла під час використання сайту скориставшись розділом в меню «Зворотній зв’язок». Коректність відповідей залежить від повноти заповнених відомостей в декларації із урахуванням відкритих даних декларації.

Для проведення аналізу беруться відкриті дані з розділів: 2.1 “Інформація про суб'єкта декларування”, 2.2 “Інформація про членів сім'ї суб'єкта декларування”, 3 “Об’єкти нерухомості”, 5 ”Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)”, 6 “Цінне рухоме майно – транспортні засоби”, 7 “Цінні папери”, 8 “Корпоративні права”, 11 “Доходи, у тому числі подарунки”, 12.1 “Банківські та інші фінансові установи, у яких відкрито рахунки суб'єкта декларування або членів його сім'ї”, 13 «фінансові зобов’язання», 14 «видатки та правочини суб’єкта декларування», 15 “Робота за сумісництвом суб’єкта декларування” Вартість послуги складає 199 гривень. Якщо ви бажаєте перевірити відповідність заповнених розділів декларації вимогам чинного законодавства України натисніть кнопку “сплатити повну перевірку декларації”, чим ви приймаєте умови договору, надаєте згоду на оплату та обробку персональних даних.