Отримати юридичну послугу (консультацію) на тему "Антикорупційні програми для бізнесу"

Ця послуга надається:

юридичним особам, які є учасниками процедури закупівлі відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг), робіт дорівнює або перевищує 20 мільйонів гривень.

Ми допоможемо Вам:

Примітка! Пунктом 10 частини першої статті 17 Закону України “Про публічні закупівлі” передбачено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом).

Для отримання якісної консультації Вам необхідно описати чітко ситуацію (проблемне питання) та долучити документи у форматі PDF/Word (за необхідності).

Лише після надходження повної оплати на рахунок Виконавця, здійснюється опрацювання заявки, результат якої оформлюється на розсуд Виконавця та направляється на електронну пошту Замовника. Факт оплати підтверджує погодження Замовником з умовами публічного договору, розміщеного на сайті. Послуга вважається наданою, а всі зобов’язання Виконавця відповідно до умов договору виконані з моменту направлення результатів Замовнику.

Якщо Ви надаєте документи, які містять Ваші персональні дані та/або здійснюєте оплату, цим надаєте згоду на їх збір, обробку та, у разі надання персональних даних третіх осіб, також підтверджуєте їх згоду на збір, обробку їхніх персональних даних та те, що Вами така згода попередньо була отримана.

Подати заявку